OLAPLEX

 

 

OLAPLEX

ZÁZRAK JMÉNEM OLAPLEX!

olaplex-product-photo

Jedná se o ORIGINÁLNÍ chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Takovému přípravku nelze konkurovat!

Systém Olaplex neobsahuje silikony, sulfáty, ftaláty, DEA, aldehydy a není testován na zvířatech. Olaplex obnovuje rozbité disulfidové vazby ve vlasech, které jsou poškozovány při tepelné, mechanické a chemické vlasové úpravě. Olaplex nabízí možnost posunout kvalitu vlasů dál, než kdy předtím. Olaplex se přidává do melírovacích přípravků, barev, tonovačů, a přelivů díky své technologii chrání vlasy před poškozením a zlepšuje jejich kvalitu. Výsledkem jsou vlasy silnější než kdy předtím. Vaše vlasy uzdravuje zevnitř ( ne jako vetšina regenerací které pomáhají vlas obalit pouze z venku) a zaručí pevnost a lesk, už se nemusíte bát, že při melírování Vám vlasy zkrepatí nebo ještě hůře uletí. Olaplex je vhodný k ošetření jemných, křehkých a lámajících se vlasů které jsou velmi narušené.

Jak lze OLAPLEX POUŽÍT ?
◾Olaplex se přidává v přesném poměru do zesvětlovací směsy, lze tedy použít při melírování, stahování barvy, odbarvování, ombré nebo třeba baleyagi. Díky speciálnímu složení se již nemusíte bát, že by Vaše vlasy trpěly – nyní lze tyto techniky provádět maximálně bezpečně!
◾Olaplex není určený výhradně pro blondýnky! Lze ho použít opět v přesném množství do profesionálních barev, kde ještě více pečuje o vlasové vlákno a finální výsledek je tedy naprosto perfektní! Zdravé. lesklé neponičené vlasy.
POZOR! Olaplex dokáže i narušené vlasy uzdravit!
◾Kůru Olaplex lze použít do přelivu nebo tónování! Neváhejte se objednat na samostatnou kůru OLAPLEX třeba ke střihu nebo foukané!
-Olaplex se můžet použít jako systém pro dokonalé barvení, výrazně tak snížíte poškození při každém barvení.nebo jako samostatné ošetření. Volba je na Vás.

Svým klientům můžu nabídnout i ošetřující domácí péči Hair Perfector č. 3, čímž mohou prodloužit trvanlivost barvy a dodat vlasům potřebnou péči. Domácí péče by se měla používat 1x týdně pro další posílení vlasů a ochranu budoucím chemickými ošetřeními. Přípravek Hair Perfector No.3 Take Home má další úžasné výhody oceňované stovkami klientů.

HAIR PERFECTOR N.3

Je určený pro klienty, kteří chtějí prodloužit a zvýšit účinek Olaplex ošetření mezi návštěvami salonu. Připravili jsme pro ně 100 ml lahvičku přípravku Hair Perfector N.3. Není nutné tento produkt používat a není vyžadováno pro fungování Olaplexu Bond Multiplier N.1 a Bond Perfector N.2. Díky tomu, že vazby ve vlasech jsou neustále ničeny tepelným nebo mechanickým stylingem či neustálým barvením/trvalou ondulací/narovnáváním, vlasy po několika týdnech až měsících ztrácejí integritu, sílu, lesk a hebkost v závislosti na kvalitě vlasového ošetření. Olaplex Take Home Hair Perfector N.3 zachová sílu, strukturu, integritu, hebkost a lest vlasů.

INSTRUKCE K POUŽITÍ PRO DOMÁCÍ PÉČI HAIR PERFECTOR N.3

Klient aplikuje dodatečné množství do ručníkem vysušených vlasů a nechá Olaplex působit 10 minut, potom opláchne vodou a umyje vlasy šampónem a kondicionérem. N.3 NENÍ kondicionér a je třeba jej vymýt z vlasů šampónem!!! Čím déle je na vlasech ponechán, tím je účinnější. Doporučuje se doba působení 10 minut, ale pro ještě lepší výsledky jej lze ponechat na vlasech i déle. Pokud je to třeba, přípravek lze použít častěji než jednou týdně.

Cena  k barvení  při použití 3,75ml Olaplex   je 490 Kč
Cena k melíru při použití 3,75ml Olaplexu je 490 Kč ,při 7,5ml je cena 850 Kč
Cena jednorázové regenerační kůry při použití 15ml Olaplex je 1200 Kč                                                                                                                                                                                         ceny se mohou lišit v zavislosti na spotřebě materiálu, délce a hustotě vlasů a použité technice barvení!


Comments are closed.